אסי אפשטיין מתראיין על קאשטיוב אצל אדם טל – חלק 1
קורס קאשטיוב - אדם טל מראיין את אסי אפשטיין

אסי אפשטיין מתראיין על קאשטיוב אצל אדם טל – חלק 1

צפו בראיון שבו אדם טל מראיין את אסי אפשטיין, על קידום אתרים, על יוטיוב ועל איך עושים כסף בשיטת קאשטיוב.

לנוחיותכם, תמללנו לכם את עיקרי הדברים מתחת לסרטון.


היי, אני אדם טל,

ואני מקדיש מקדיש הרבה מאוד מהזמן שלי לעזור לאנשים למצוא דרכים להשתמש באינטרנט כדי לעשות כסף,

כדי  כדי להגיע לשיחרור ועצמאות כלכלית,

והיום אני פה עם בן אדם מאוד מאוד מיוחד אסי אפשטיין

( אפשטיין, נכון ככה? כן, עם 2 יוד'ים)

יש סיבה טובה מאוד למה הוא יושב פה היום,

אני נורא שמח שיסכים לשבת פה היום ולספר לנו את מה שהולך לספר לנו.

אסי אפשטיין הפתיע אותי עם שיטה מאוד מאוד פשוטה, וכל כל מגניבה,

שכמעט אין מה לספר עליה מרוב שהיא פשוטה.

 

השיטה הזו, שנקראת שיטת קאשטיוב,

מבוססת על שימוש באחד משואבי הזמן הגדולים שלנו,

ובמקום לשבת מול יוטיוב ולהתנוון,

ולשבת ולעשות מזה כסף.

 

אדם טל: אז, אסי אפשטיין – לפני שאתה מספר לנו על קאשטיוב, רוצה לספר קצת על עצמך? איך הגעת לעשות כסף באינטרנט?

 

אסי אפשטיין:

אני עתודאי של חיל המודיעין. אני הנדסאי אלקטרוניקה, ואני מכיר את האינטרנט

מאז ימי ה – TCP/IP. ב-2003 הגעתי למסקנה שזה הולך להיות העתיד.

כשהתחלתי לעבוד עם מחשב, גיליתי שמאוד חשוב לי לעבוד עם אנשים,

אז התחלתי לנהל משווקי שותפים

 

אדם טל: אסי, מההיכרות הקצרה שלי איתך, כבר הספקת להשתמש ב-300 דרכים שונות כדי לעשות כסף, נכון?

 

אסי אפשטיין:

אני מאמין שזה לא נכון לשים את כל הביצים בסל אחד, ואני חושב שכל עסק צריך להיות מבוסס על מספר מקורות הכנסה, וברגע שזה עובד – לעשות לזה סקייל (להגדיל)

אדם טל:

אני לא זוכר מתי, אבל אמרתי לך שאני ממש מפחד ממך, כי אתה גם יפה, וגם חכם, וגם עתודאי, וגם עשית יותר כסף ממני, וזה נורא מאיים, אבל מצד שני גיליתי שיש לך תכונה שאתה לא מזלזל באף אחד ובאף סכום, ואתה תמיד מוכן לעזור לאנשים, ובפרוייקט אחר שעבדנו יחד, אנטראאז, לקחת אנשים בלי שום ידע והובלת אותם לייצר מלא כסף, ואפילו ל-4 מהם לעזוב את העבודה..

איך הגעת לשיטה הזו של קאשטיוב?

 

אסי אפשטיין:

לפני כמה שנים קידמתי כל מיני אתרים בחו"ל, שלי ושל אנשים שאני מכיר, והתחלתי להשתמש ביוטיוב כדי לקדם, וגיליתי שבטכניקות מאוד פשוטות יחסית, לא משהו מתוחכם, לא משהו מקצועי, ואפילו לא משהו שאתה צריך ללמוד – אתה טיק טק מגיע לתוצאות מדהימות – לדפים ראשונים בגוגל וביוטיוב, להשיג טראפיק ולקוחות.

 

אדם טל:

אני רוצה רק להבהיר משהו – הרבה שמעו על קידום בגוגל כתחום של "אח שלי עובד בקידום אתרים בגוגל", ואני לא יודע כמה אנשים מבינים מה קורה בתחום הזה, אבל יש חברות שמוכנות לשלם מיליוני דולר כדי להיות ראשונות במילה מסויימת. בגלל שגוגל קנו את יוטיוב לפני כמה שנים, גוגל מאוד עוזר לקדם סרטונים של יוטיוב, ויוטיוב נחשב למנוע החיפוש השלישי בגודלו בעולם (אחרי גוגל ופייסבוק)

 

אסי אפשטיין:

זה לא אוטומטית, אבל בעיקרון כן. גוגל ממש עוזר לקדם סרטונים ולא רק זה, יוטיוב נחשב למנוע החיפוש השלישי בגודלו בעולם.

בארץ זה פחות פופולארי, אבל יוטיוב זה מנוע חיפוש בפני עצמו, וסרטוני "how to" נחשבים למאוד פופולריים.

 

אדם טל:

פה יש משהו ממש מדהים. אם לפני זה בעיקר חברות היו מקדמות את עצמן בגוגל, פתאום כל ילד בן 10, 15 עם אייפון או סמארטפון מצלם וידואים כמו כלום. יש וידואים על כל מיני דברים בעולם, כמו איך לנסוע על סקייטבורד, או על גלגלילות.

יש אנשים שמעלים סרטוני מחשב שבו הם מצלמים את עצמם משחקים במחשב, ועושים מזה מיליוני דולרים בחודש…

פתאום נהיה עולם שבו כל ילד בן 10 יכול לעשות כסף ביוטיוב, השאלה היא – אם האמא של הילד מרשה לו… חחח

אבל אתה אסי, פיתחת שיטה שקראת לה קאשטיוב, שלפיה במקום ליצור סתם לעשות סרטון ולקדם אותו ולקוות שמתישהו הוא יעשה כסף, מצאת שיטה מאוד מאוד ספציפית – איך אני עושה וידאו עכשיו ואני מכניס ממנו כסף, והכנת וידאו להראות את השיטה, נכון?

 

אסי אפשטיין:

נכון. לפני כמה ימים הכנתי וידאו על דוגווקר בגבעתיים, מתוך כוונה מאוד ברורה, בלי יותר מדי בלבולים ועניינים. תוך 20 דקות הוא היה באוויר, בדף ראשון בגוגל ומקום ראשון ביוטיוב.

 

אדם טל:

ואתמול עשית משהו דומה עם פיצה, נכון?

 

אסי אפשטיין:

כן, הוא כבר מקום 5-6 בגוגל. הוא קצת מתנדנד, אבל אני יכול להעלות אותו עוד. האמת שעשיתי אותו בגלל חבר שאמר שהוא לא מאמין, אז הכנתי את הסרטון ואחרי חצי שעה שלחתי לו סמס, אז הוא אמר לי – עלית פה על משהו גאוני. עניתי לו – מה גאוני בזה? אני עושה את זה כבר 4 שנים…

זה מה שיפה בשיטה הזו. שבהשקעה כספית של כלום, בלי שום ידע טכני, בלי לבנות רשימות תפוצה, בלי לבנות אתר, לא שאני מזלזל בשיטות האלה, אבל בשיטת קאשטיוב אפשר ממש טיק טק להעלות סרטון ואז להחליט מה לעשות איתו.

יש לי וידאואים פסיביים לחלוטין, שכבר 3-4 שנים עושים לי כסף. פשוט. בלי לגעת בהם.

 

אדם טל:

עכשיו, האדם הרגיל שצופה בנו עכשיו, מה עולה לו בראש – גם אני יכול לעשות את זה. גם אני יכול לצלם סרטון, גם אני יכול לגלוש על גלגליות, ואז הם פתאום נכנסים לסרטים –

רגע, אבל אני לא יודע לערוך וידאו

אני לא יודע להעלות וידאו…

איך מתגברים על זה?

 

אסי אפשטיין:

אלה וידאוים פשוטים, שלא דורשים שום ידע טכני, לא דורשים אפילו מצלמה… לא צריך כלום.

 

אדם טל:

איך עושים וידאו בלי מצלמה? אני עושה כאילו אני לא יודע, אבל אני יודע… אני שואל בשביל שהוא יגיד לנו…

אסי אפשטיין:

זה מאוד פשוט, והתוכנות שאני מתשמש בהם הן חינמיות, אלא אם כן אני מחליט לעשות משהו יותר מתוחכם. בסופו של דבר זה טכניקה פשוטה שעובדת. פשוט.

עוד מה שיפה בקאשטיוב, זה שיש סרטונים ש- עם בניית הסרטון ועם ההלעאה ליוטיוב לוקח חצי שעה, ותוך 2-3 דקות זה כבר בדף ראשון ביוטיוב.

היום, אחרי 4 שנים שאני עושה את זה, זה גם בנוי בשיטה מסוימת, בסוג של נוסחה מסויימת, שיודעת איך להביא את האנשים, ואיך לגרום לזה לעשות כסף. פשוט.

אדם טל:

באיזה אורך הוידאו של הפיצה?

 

אסי אפשטיין:

לא יותר מדקה. 40 ומשהו שניות.

 

אדם טל:

מדהים. כמה זמן לקח לך לחשוב על הרעיון של – מה יהיה בוידאו?

 

אסי אפשטיין:

דקה.

יש קצת עבודת מחקר אם אתה ממש רוצה. אני כבר לא עושה את זה, כי אני עובד על מסה, בגלל שזה לוקח לי ממש מעט זמן, בין אם אני עושה את זה לבד או משלם למישהו לעשות את זה (זה ממש גרושים לשלם למישהו לעשות את זה)

 

אדם טל:

עכשיו תגיד, אם זה כזה פשוט, למה לעזאזל לא כל העולם עושה את זה?

 

אסי אפשטיין:

אז, זהו. זה מפתיע. זה פשוט אבל אנשים לא יודעים על זה. גם אם תחפש בגוגל איך לעשות את זה – לא בטוח שתמצא, כי אין הרבה אנשים שעושים את השיטה הזו.

 

אדם טל:

תגיד, אני לא יודע מה המספר המדוייק, אבל יש מיליארדים של סרטונים ביוטיוב. למה שהוידאו שאני עושה דווקא הוא יתבלט ויעשה כסף?

אסי אפשטיין:

כי אותו דבר אפשר להגיד על אתרי אינטרט. יש מיליארדים של אתרי אינטרנט, בטח בתחומים תחרותיים, יש מלא על כל ביטוי שהוא רציני ועושה כסף, ובדיוק כמו שמוצאים את האתרים האלה, והם יודעים לעשות מונוטייז (לעשות כסף) – ימצאו את הוידאו שלך.

הם בנויים בצורה כזו שהם מאוד מאוד עוזרים לבעלי עסקים כדי לעשות כסף, ובעלי עסקים פונים אליכם או שאתם פונים אליהם, כדי להשכיר את הוידאו. זה הטריק, ובגלל זה זה ממש פסיבי לחלוטין

 

אדם טל:

פתאום נופלת לי הבנה, זה מטומטם שרק עכשיו היא נופלת לי. אתה בעצם אומר שיש כאן שיטה לעשות כסף באינטרנט, כמעט בלי להיות באיטרנט. לא צריך אתר, לא צריך עמודי נחיתה, לא צריך רשימת תפוצה, לא צריך לפרסם בפייסבוק בתשלום, לא צריך לעשות ספאם בפייסבוק בכל מיני קבוצות, לא צריך כמו בשיווק רשתי להציק לחברים ולבני משפחה לקנות מוצרים שהם לא צריכים…

זאת שיטה לעשות כסף, שבה לא צריך כמעט לעשות בה שום דבר..

אני אשאל אותך אחרת – יש סיבה למה לא לעשות את זה? יש איזה שהוא סיכון שאני עושה את שיטת קאשטיוב?

 

אסי אפשטיין:

אנחנו לא הבעלים של גוגל, לצערנו, ויש סיכון שהוידאו שלך לא יקודם, אבל גם זה פתיר. והחוכמה היא, שדווקא בגלל שזה מאוד פשוט ומאוד זול, למעשה העלות על כל שיטת קאשטיוב היא דולר לסרטון לחודש. אפילו לא דולר… 99 סנט.

 

אדם טל:

אתה אומר שהסיכון היחידי הוא שזה בעצם לא יעבוד…

אני רוצה שתבין משהו. יש קורס מסחר באמזון, ואפשר לעשות המון כסף, אבל ההשקעה המינימלית שם היא לפחות 4-5 אלף דולר. זו שיטה נהדרת בעיניי, אבל מה שאתה אומר פה, זה שיש גם דרך להתחיל מהשקעה של דולר אחד – קצת פחות מ-4 שקלים…

כלומר כל חודש – אני צריך לוותר על קפה אחד בחודש בקופיקס… זה הסיכון היחידי

אסי אפשטיין:

אז להגיד לך את האמת – גם פה אין סיכון, כי כל החוכמה הוא לעשות כמה וידאוים כאלה, שאפילו אם אחד יתפוס – וידאו אחד יכול לעשות בקלות 100 דולר בחודש, ומקסימום – אם הדולר שהשקעתם לא מצליח – אתם משתמשים באותו דולר למשהו אחר, אז אין פה אפילו סיכון של דולר…

 

אדם טל:

אני אשאל עוד משהו, מהצד השני, ותנסה לענות לי בכנות, כאילו – אל תפחד לאכזב אותי. אני אדם טל. אני לא סתם מישהו מהרחוב. אני עושה די הרבה כסף מהאינטרנט כל חודש. הרבה…

אני כרגע מתפתה לעשות את זה. אתה ממליץ לי לעשות את זה? אני יכול לעשות בזה סכומים גדולים? או שהסכומים הם ככה ככה?

אסי אפשטיין:

אפשר לעשות בזה סכומים גדולים, אבל אז – זה נקודתי, כלומר – אם אתה עובד על השקה של אפילייאט, אתה יכול לעשות כמה אלפי שקלים או דולרים, אבל זה בהשקה.

שיטת העבודה שלי טיפה שונה – אני הולך על אבר-גרין…

 

אדם טל:

אני רגע אפרשן – מה שאסי אומר זה שיש 2 דרכים לעשות כסף עם שיטת קאשטיוב – אחת זה לעשות בהשקה קמפיין נקודתי ולקבל עמלות, ויש דרך אחרת, שזה לבנות נכס שעובד 24 שעות ביממה, גם כשאני ישן, גם כשאני ער, גם כשאני במסעדה…

אסי אפשטיין:

זו השיטה שבה אני עובד וזה מה שאני אישית אוהב, אבל אין שום בעיה לקחת את זה למקומות אחרים, ולקחת את זה למקומות שיכולים לעשות כסף בתקופה קצרה יחסית. אני אישית מעדיף לעבוד בשיטה אחרת – אני מעדיף לעשות דברים שמכניסים לי מעט כסף לאורך הרבה זמן.

 

אדם טל:

נניח שאני שכיר, או שאני מאוד עסוק, ואני יכול להשקיע בזה רק חצי שעה בשבוע. כמה אני יכול לצפות להכנסה?

אסי אפשטיין:

100 דולר בחודש. בוא נניח שאתה משקיע חצי שעה בשבוע, ואתה מעלה 4 סרטונים. מהם רק 2 הצליחו ותפסו מקום טוב, אז אתה יכול לעשות מזה 800 שקל…

אדם טל:

ובוא נניח שאני תלמיד יב' שיש לי חצי שנה עד הגיוס, או שאני בחופשת לידה ואני מחליט לשבת על זה כל בוקר שעתיים ביום. כמה אני יכול לעשות ריאלי?

אסי אפשטיין:

אני מאמין שבסביבות 1000-1500 דולר בחודש, בשקט

 

אדם טל:

ואם אני עושה את זה 6 שעות ביום נניח, כאילו ממש משרה מלאה, במקום למלצר

אסי אפשטיין:

פה זה כבר נהיה מסוכן… כי כאן אתה יכול לעשות על אותו וידאו כמה סיבובים אחרים, כלומר אפילו הזמן של יצירת הוידאו נחסך לך. יש לי כמה וידאואים שעשיתי, ושיכפלתי אותם, והשכרתי כל אחד מהם.

 

אדם טל:

בוא נגיד שאני תחמן…. אני ישראלי עם ראש יזמי. אני אומר – בוא'נה, זה כזה פשוט, אני יצאתי מהצבא, אני לוקח את אחותי הקטנה, ואת אמא שלי, ואני לוקח אותם שיעשו בשבילי סרטונים, ונשב כל המשפחה ונעשה וידאו ביחד. אין סיבה שהם לא יוכלו לעשות את זה, נכון?

מי הכי צעיר שיכול לעשות את זה? ילד בן 10 יכול לעשות את זה?

אסי אפשטיין:

אין כאן שום גאונות. זה ממש פשוט, ואם ילמדו אותו – הוא יכול לעשות. הדבר הגאוני בזה, שיש סרטונים שהם ממש, בשפה מקצועית קוראים לזה "סטיקי" – סרטונים שעשיתי לפני 4 שנים, והם עדיין בדף ראשון בגוגל, והם עושים לי כסף.

 

 

אדם טל:

עכשיו אני חייב להגיד לך משהו בשיא הכנות, תגיד לי מה אתה חושב על זה. ואבל תיעלב – זה נשמע יותר מדי טוב כדי להיות אמיתי.  נשמע מדהים. אני לא אוהב להגיד את המשפט הזה – זה נשמע יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי, אבל זה נשמע ממש טוב. מה אתה אומר למישהו שאומר לך דבר כזה?

 

אסי אפשטיין:

תנסה. אין לך מה להפסיד. על מה אנחנו מדברים? על דולר? מה סיכנת?

 

אדם טל:

בשביל שיטת קאשטיוב צריך לדעת אנגלית?

אסי אפשטיין:

אנגלית בסיסית מספיקה בהחלט. יש גם טריקים…. אני משתמש בטריקים שאם אני מתעסק עם תחומים מקצועיים שאני לא מבין בהם כלום – אנגלית בסיסית תעשה לכם את העבודה, ואם יש לכם ידע בעוד שפות – זה לגמרי יתרון, ולא רק זה – אפשר להוציא את הכל לאאוטסורס.

אדם טל:

אפשר לעשות את זה בלי אנגלית? זה עובד גם בארץ?

אסי אפשטיין:

ברור. זה עובד גם בארץ.

 

אדם טל:

אני יודע שמי שיש לו אנגלית בסיסית, הוא יכול ללכת לאתרים כמו פייבר או "אודסק", הוא יכול לשלם 10 דולר להודי או לפיליפיני והוא יעבוד בשבילך יום שלם ויהיה מאוד מאושר, ואז בעצם אני יכול לקחת 1000 שקל שהרווחתי מהשיטה, לשלם להודים שיעשו בשבילי את העבודה, וככה להרוויח נניח 5000 שקל בחודש, 10 אלף, 20 אלף…

אסי אפשטיין:

זאת השיטה הכי טובה לעשות כסף עם קאשטיוב. כל הרעיון הוא כמה שיותר. משחק המאסה. במקום לקחת אתר אחד ולקדם רק אותו, כל הרעיון הוא ללכת על מאסה, ואז וואלה – מספיק שאחד יתפס לך, מכסה לך איזה 100 כאלה.

אדם טל:

ואז אני צריך לפצל את השיטה בין האנשים, כדי שלא יגנבו לי השיטה, כמו קוקה קולה, שאף אחד לא יודע את הנוסחה שלה…

אסי אפשטיין:

נכון 🙂

 

אדם טל:

אז בוא נעשה דבר כזה. אתה בעצם הכנת קורס, שמלמד איך לעשות את זה (קורס קאשטיוב), וכל מי שייקנה את הקורס הזה – אני אלמד אותו איך לעשות את האאוטסורסינג, ואני אלמד אותו איך ללמד אנשים אחרים לעשות את זה בשבילו בלי לגנוב, גם בארץ וגם בחו"ל, ואני אתן ממש קופי פייסט שאפשר לקחת איך שאני מגייס את האנשים האלה, עם הטקסטים המוכנים שלי, ולעשות קופי פייסט כדי לגייס את האנשים…

נראה לי שאמרנו כל מה שצריך, לא?

אסי אפשטיין:

כן, ואם יש עוד שאלות – מוזמנים לשאול בכיף ונשמח לענות.

שוב אני אגיד – אנחנו לא ממציאים שום דבר, פשוט נותנים לגוגל וליוטיוב לעשות את העבודה בשבילנו…

 

אדם טל:

מי שיקנה את הקורס, כמה זמן אמור לקחת, מהרגע שהוא מתחיל את הקורס, ועד שהוא יכול להיות באוויר עם סרטון?

אסי אפשטיין:

הקורס בנוי מ-6-7 מודולים, בעיקרון – ברגע שמבינים את השיטה, תוך יומיים שלושה אתה באוויר עם סרטון, ועוד יום להשכיר או למכור אותו, ועשית כסף.

 

אדם טל:

אז, אם אני מהיר, ואני צופה במודולים ביום אחד, ומסיים תוך שעתיים לצפות, להתחיל לעבוד, ומחר מחרתיים אני יכול לראות שזה עבד לי.

אסי אפשטיין:

אני את הסרטון הראשון שזה עבד לי, ואמרתי – וואלה, עליתי פה על משהו, פניתי לכמה חברות, אחד מהם אמר לי שהוא רוצה לנסות, ולמחרת הוא אמר לי שהוא רוצה לקנות את הוידאו, ואז אמרתי רגע – למה לי למכור את הוידאו… סיכמנו על 300 דולר שהוא ישלם בחודש, ועוד כל מיני תוספות על שיחות נכנסות, והוידאו הזה מייצר לי כל חודש כמעט 700 דולר בחודש, כבר 4 שנים…

 

אדם טל:

תודה אסי, שסיפרת לנו על השיטה וטרחת להכין קורס, ומתחת לסרטון נשים לכם את הפרטים לגבי הקורס.. יאללה ביי

לפוסט הזה יש 6 תגובות

 1. דב

  אני עו"ד מתעניין בקידום יוםטיוב

 2. הכלה מאינסטנבול וסורייה ופארוק

  אני אמנם נמצאת כבר חצי שנה ומעלה בקורס , הקורס הוא פשוט ולא מסובך ואסי מסביר בצורה מאוד ברורה את הקורס, אבל יש בעיה: הבעיה היא עד שמגיעים לתוצאות ולכסף עובר הרבה מים בנהר , אני ידעתי לפני שנכנסתי לקורס שזה לא לחיצת כפתור וברור שידעתי שזה לא מהר אבל איך שתיארו בוובינר שעושים כסף ממש כמה ימים או שבועות ספורים זה שקר! ממש לא ואני נורא התאכזבתי כי בסופו של דבר חשוב להגיע לתוצאות ולא להימרח עם זה ועד שהסרטון מגיע לדף ראשון לוקח זמן רב מאוד עד ייאוש וגם שפעלתי לפי הקורס הסרטון בכלל לא מגיע גם אחרי חודשים ויותר ועשיתי קישורים אבל לא נותן כלום ועוד מה שהכי מאכזב שלא מתעניינים בכלל מה קורה איתנו כאילו אני מספר אצלם , לא שאלים איך מתקדם לא מתעניינים באף אחד וזה מאכזב העיקר קיבלו את הכסף ועשו את שלהם. אני את הכסף חזרה לא אקבל לצערי אבל נורא מאכזב אותי לגלות את זה הרבה אנשים בקורס אמרו לי גם ופוחדים לדבר אני לא מפחדת ובאמת מאכזב מאוד !!! אפילו את התוכנה הזאת שיש לא אמרו לנו אסי כן משתמש בתוכנה זו אני בטוחה אבל הוא לא אומר לנו שיש כזאת תוכנה שיכולה לחסוך לנו גם זמן ועבודה אז מאכזב וזה מראה שאכפת לו רק מעצמו ולא מהתלמידים נורא מאכזב !!!!!!!!! תודה על ה"תמיכה" .

  1. admin

   אחת הטעויות הבסיסיות שאנשים עושים עם הידע הזה של הקורס,
   זה לעבור על הקורס,
   להכין סרטון,
   לנסות לקדם אותו ולחכות.

   מבטיח לך שזה לא יעבוד, אלא אם כן היה לך מזל, או פוקס,
   וכשאנחנו בונים ביזנס – אנחנו לא רוצים להתסמך על מזל.

   מה כן עושים?
   בוחרים 10 ביטויים שקשורים בנישה שלנו,
   מכינים 10 סרטונים,
   ומקדמים את כולם ביחד,
   ורואים מה זז הכי מהר, ועליו מתמקדים.

 3. שמרית

  אני אישית אומרת שזה קורס לא קשה באמת שאפשר לסיים אותו תוך שבוע וחצי אבל הבעיה בו למצוא בעלי עסקים, הבעיה בו שאתה או את תלויים בגוגל ועד שזה מגיע לדף ראשון לוקח המון זמן בואו נגיד שזה לא מה שאסי מתאר שזה לעשות כסף מהיום למחר זה לוקח המון זמן, אני שוב עשיתי את כל הצעדים אבל לא משנה כמה אתה או את עובדי ברגע שהסרטון לא בגוגל אתה מחכים המון זמן ולא נדבר על למצוא בעלי עסקים שזה לוקח גם זמן אז אני שנה וחצי לא ראיתי כסף בזה.

  1. קאשטיוב

   למצוא עסקים זה גם לא כזה קשה.
   כל מה שעושים זה מחפשים בגוגל את הביטוי שהסרטון שלנו מופיע בעמוד הראשון,
   עוברים לעמוד השני בגוגל,
   פותחים את כל התוצאות בטאב נפרד בדפדפן,
   עוברים לעמוד שלישי,
   ועושים אותו דבר.

   עכשיו יש לנו 20 אתרים של בעלי מקצוע שלא נמצאים בעמוד הראשון,
   ומציעים להם לשכור מאיתנו את הסרטון.

   ד"א –
   קאשטיוב מציעים שירות כזה לתלמידים – לעזור להם בדיוק בזה.

כתיבת תגובה